> אנימציה ברשת > אנימציה ברשת


רמקול להקראת קטעמה זה אנימציה? אנימציה היא טכניקה של צילום סרטים, ובה מצלמים סדרה של ציורים או סדרה של תנוחות שבהם מעמידים בובה או דגם אחר. כשמקרינים את סדרת התצלומים במהירות נדמה כאילו העצמים נעים וחיים. (מתוך מילון רב-מילים ברשת האינטרנט) מצאנו אתר חביב באמצעותו אפשר להכין סרטוני אנימציה. שם האתר: Aniboom (אניבּוּם). בדף הכנת הסרטון, בוחרים צורה, צובעים אותה ומתחילים להזיז אותה בצעדים קטנים. למשל, גוררים עיגול לצד ימין של הדף ולוחצים על הסימן . גוררים אותו טיפה שמאלה ושוב לוחצים על וכך הלאה. בסיום לוחצים על הסימן ורואים איך כל הגרירות הקטנות, הופכות לסרטון אחד שלם. תוכלו לצבוע את הצורות, להקטין או להגדיל אותן וכמובן לשלוח את הסרטון אליכם במייל לשמירה במחשב האישי. כמובן שתוכלו לשלוח את הסרטון לחברים, למשפחה ולכל מי שתבחרו. שימו לב! קודם שמרו את היצירה ורק אחר כך שלחו אותה במייל. אם אתם מעוניינים לקבל הסבר מפורט לגבי שמירה ומשלוח מייל, לחצו כאן ופתחו את קובץ ההסבר. היכנסו ל-Aniboom, להכנת סרטוני האנימציה מכאן. באתר, ישנם מספר סרטוני אנימציה חביבים. היכנסו לדף סרטוני האנימציה ולחצו על הסמלונים. היכנסו לדף סרטוני האנימציה מכאן. גם אנחנו יצרנו סרט אנימציה. אם אתם מעוניינים לראות את היצירה שאנחנו יצרנו, היכנסו לכאן.

מה זה אנימציה?
אנימציה היא טכניקה של צילום סרטים, ובה מצלמים סדרה של ציורים או סדרה של תנוחות שבהם מעמידים בובה או דגם אחר. כשמקרינים את סדרת התצלומים במהירות נדמה כאילו העצמים נעים וחיים. (מתוך מילון רב-מילים ברשת האינטרנט)

מצאנו אתר חביב באמצעותו אפשר להכין סרטוני אנימציה. שם האתר: Aniboom (אניבּוּם).

בדף הכנת הסרטון, בוחרים צורה, צובעים אותה ומתחילים להזיז אותה בצעדים קטנים.
למשל, גוררים עיגול לצד ימין של הדף ולוחצים על הסימן . גוררים אותו טיפה שמאלה ושוב לוחצים על  וכך הלאה. בסיום לוחצים על הסימן  ורואים איך כל הגרירות הקטנות, הופכות לסרטון אחד שלם.

תוכלו לצבוע את הצורות, להקטין או להגדיל אותן וכמובן לשלוח את הסרטון אליכם במייל לשמירה במחשב האישי. כמובן שתוכלו לשלוח את הסרטון לחברים, למשפחה ולכל מי שתבחרו.

    

שימו לב! קודם שמרו את היצירה ורק אחר כך שלחו אותה במייל.

אם אתם מעוניינים לקבל הסבר מפורט לגבי שמירה ומשלוח מייל, לחצו כאן ופתחו את קובץ ההסבר.


היכנסו ל-Aniboom, להכנת סרטוני האנימציה מכאן

 

באתר, ישנם מספר סרטוני אנימציה חביבים.
היכנסו לדף סרטוני האנימציה ולחצו על הסמלונים.

    

היכנסו לדף סרטוני האנימציה מכאן.


גם אנחנו יצרנו סרט אנימציה. אם אתם מעוניינים לראות את היצירה שאנחנו יצרנו, היכנסו לכאן.

 


האתר מותאם לצפייה בגרסת דפדפן 6 ומעלה | תנאי שימוש | תמיכה טכנית | מטח, המרכז לטכנולוגיה חינוכית, חברה לתועלת הציבור (חל"צ)